Rea Rivo, baterie lavoar înaltă h-280, oțel periat, REA-B6538
Cod: REA-B6538Descriere detaliată a produsului

Eleganță brută pentru o baie modernă
Bateria înaltă pentru lavoar REA Rivo, cu finisaj din oțel periat, adaugă un accent brut, dar sofisticat zonei lavoarului. Modelul subțire și înalt a fost conceput pentru lavoare moderne de blat, unde nu doar confortul în utilizare, ci și un aspect estetic coerent al întregii amenajări este important.
O formă care atrage atenția de la prima vedere
Corpul cilindric, gura de scurgere ușor rotunjită și mânerul minimalist conferă bateriei un caracter modern. Acest design se potrivește perfect atât în interioarele industriale brute, cât și în designurile de baie mai elegante. Construcția înaltă asigură o utilizare confortabilă și se potrivește bine cu lavoarele de blat cu un vas mai înalt.


O suprafață care își va păstra stilul în fiecare zi
Finisajul din oțel periat prezintă o suprafață metalică strălucitoare, cu o structură periată brută, puternic accentuată. Acest finisaj accentuează stilul modern al interiorului și ajută la menținerea efectului estetic în utilizarea de zi cu zi. Gura de scurgere ușor rotunjită completează expresia minimalistă generală a bateriei.
Alegerea ideală pentru chiuvete de blat
Corpul ridicat al bateriei este conceput pentru a se integra armonios cu lavoarele de blat cu o cuvă mai înaltă. Construcția din alamă asigură o durată lungă de viață și o funcționare fiabilă. Bateria formează un întreg complet, estetic, care va ridica în valoare orice baie modernă.

| Cod produs | REA-B6538 |
| EAN | 5906366027307 |
| Producător | REA |
| Serie | Rivo |
| Culoare | Nichel periat |
| Înălţime | 280 mm |
| Material | Alamă |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii pentru lavoare înalte |
|---|---|
| Greutate: | 2 kg |
| EAN: | 5906366027307 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Rivo |
| Culoare: | Oţel |
| Înălţime: | 280 |
| Material: | Cupru |
| Descarcare: | 155 |
| Asamblare: | Stătătoare |
| Tip: | Baterii pentru lavoar – model înalt |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B6538 |
| Metoda de asamblare: | Na dosku, Stojanková |
| Tip de priză: | Pevná |
| Gama gurii: | 155 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366027307 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
