Rea Vision, baterie de cadă cu montare pe perete și set de duș manual, grafit, REA-B6730
Cod: REA-B6730Descriere detaliată a produsului

Baterie elegantă pentru cadă cu caracter luxos
Bateria de cadă REA Vision cu finisaj grafit este un design elegant pentru băi moderne și sofisticate. Forma sa subțire și distinctivă și instalarea pe perete îi conferă un caracter luxos și subliniază prestigiul zonei de baie.
Set complet pentru o baie confortabilă
Bateria este echipată cu un cap de duș asortat în culori, cu suport de perete, care sporește confortul de utilizare și facilitează utilizarea zilnică a căzii. Tehnologia avansată de galvanizare crește rezistența bateriei la utilizarea zilnică și protejează vopseaua de abraziune.


Control precis și construcție durabilă
Cartușul ceramic este responsabil pentru reglarea lină și precisă a temperaturii și a debitului de apă, ceea ce se traduce prin confort și funcționare fără probleme a bateriei. Construcția solidă din materiale de înaltă calitate (alamă, plastic) asigură stabilitate și fiabilitate pe termen lung.
Detaliu de design pentru o baie modernă
Forma ușor conturată, gura de scurgere plată și mânerul subtil ridicat conferă bateriei un caracter distinctiv. Instalarea pe perete vă permite să creați o zonă organizată și elegantă lângă cadă și se potrivește ideal atât în amenajările de baie moderne, cât și în cele clasice.

| Producător | REA |
| Serie | Viziune |
| Tip baterie | Cadă |
| Metoda de montare | Montare pe perete, 150 mm |
| Culoare | Grafit |
| Tipul de priză | Solid |
| Material | Plastic, Alamă |
| Înălţime | 105 mm |
| Cod produs | REA-B6730 |
| EAN | 5906366029486 |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii de baie |
|---|---|
| Greutate: | 3 kg |
| EAN: | 5906366029486 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Vision |
| Culoare: | Grafit |
| Înălţime: | 105 |
| Material: | Plastic, Cupru |
| Asamblare: | Montaj pe perete 150 mm |
| Tip: | baterie de vană |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B6730 |
| Tip baterie: | vaňa |
| Metoda de asamblare: | Nástenná, Povrch |
| Tip de priză: | Pevná |
| Gama gurii: | 205 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Rozostup vodovodných prípojok: | 150 |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366029486 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
