Rea ZONE, oglindă LED 50x70cm în ramă, auriu roz periat, HOM-00304
Cod: HOM-00304Descriere detaliată a produsului

Luxul aurului roz în baie
Oglinda REA Zone LED cu dimensiunea de 50×70 cm, cu o ramă într-o nuanță de auriu roz și o textură periată moale, aduce căldură și strălucire nobilă băii în stilul Modern Glamour. Rama metalică cu prelucrare precisă se potrivește perfect cu pasteluri, marmură și accesorii moderne în tonuri calde.
Iluminare LED integrată
Banda luminoasă de 12 W emite o lumină neutră și blândă, care luminează ideal fața, fără umbre neplăcute. Datorită sistemului de reglare a intensității luminoase, puteți regla ușor luminozitatea - de la o lumină de lucru intensă la o strălucire blândă și relaxantă.


Funcție anti-aburire și control tactil
Perna de încălzire încorporată previne aburirea oglinzii chiar și în timpul dușurilor fierbinți. Doi senzori tactili iluminați din spate asigură un control intuitiv și complet al tuturor funcțiilor oglinzii cu o atingere ușoară a degetului.
Calitate și durabilitate pentru mulți ani
Oglinda este fabricată din materiale rezistente la coroziune, cu accent pe prelucrarea precisă a fiecărui detaliu. Rezultatul este un produs care își va păstra aspectul și funcționalitatea timp de mulți ani de utilizare zilnică în mediul băii.

| Producător | REA |
| Serie | Zonă |
| Cod produs | HOM-00304 |
| EAN | 5906366026171 |
| Lăţime | 500 mm |
| Înălţime | 700 mm |
| Adâncime | 25 mm |
| Formă | Dreptunghiular, neregulat |
| Cadru | Da – metal |
| Culoarea ramei | Aur roz periat |
| iluminare cu LED-uri | Da |
| Consum de energie | 12W |
| Tip | Zonă |
| Funcție anti-aburire | Da |
| Întunecare | Da |
| Controla | Senzori tactili |
| Garanție | 24 de luni |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Oglinzi cu iluminare LED |
|---|---|
| Greutate: | 9 kg |
| EAN: | 5906366026171 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Zone |
| Culoare: | Aur roz |
| Lăţime: | 500 |
| Adâncime: | 25 |
| Înălţime: | 700 |
| Formă: | Dreptunghiular |
| Tip: | Oglinzi de baie – cu iluminare LED |
| Putere (W): | 12 |
| Cod producator: | HOM-00304 |
| Iluminat LED: | Da |
| Rám: | Áno |
| Material cadru: | Fier |
| Formă: | Obdĺžnikové, Nepravidelné |
| Proti zahmlievaniu: | Áno |
| EAN: | 5906366026171 |
| Garanție: | 2 ani |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
