Set de duș încastrat Erga Dual cu duș tip ploaie 30×30, cromat, ERG-YKA-BP.DUAL30
Cod: ERG-YKA-BP.DUAL30Descriere detaliată a produsului
Parametri tehnici
| Marca | Ergonomie |
| Serie | Erga Dual |
| Tip | Set de duș încastrat cu baterie monocomandă |
| Setați conținutul | Baterie mecanică încastrată + panou din oțel inoxidabil + duș tip ploaie 30 × 30 cm + duș manual + furtun 150 cm + cutie de instalare i-BOX + elemente de montare |
| Controlul bateriei | Pârghie, mecanică |
| Cartuş | Ceramică 35 mm, înlocuibilă |
| Duș deasupra capului | 30 × 30 cm, pătrat, oțel inoxidabil, anticalcar |
| Duș de mână | Duze din oțel inoxidabil, silicon anticalcar |
| Furtun de duș | 150 cm, împletit |
| Comutator | Mecanic (duș de ploaie/manual) |
| Sistem de instalare | i-BOX (plastic cu componente interne din alamă) |
| Materialul bateriei | Alamă |
| Materialul componentei | Alamă / oțel inoxidabil cromat / plastic ABS |
| Tratament de suprafață | Crom electrolizat, lucios |
| Culoare | Crom |
| Conexiune | 1/2" |
| Clasa de debit | Cu |
| Presiune recomandată | 3 bar ≤ P ≤ 5 bar |
| Temperatura maximă | 90°C |
| Standard | EN 1111:2017 |
| Cod | ERG-YKA-BP.DUAL30 |
⚠ Important înainte de instalare: Bateria încasată se instalează înainte de placarea peretelui cu plăci — i-BOX trebuie instalat în perete în faza de reconstrucție brută, înainte de așezarea plăcilor. Vă recomandăm să încredințați instalarea unui instalator experimentat. Presiunea de lucru recomandată este de 3–5 bari — la o presiune mai mică, debitul apei din capul de ploaie poate fi mai slab.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii pentru duș (seturi) încastrate în perete |
|---|---|
| Greutate: | 4 kg |
| EAN: | 5904202144201 |
| Producător: | Erga |
| Serie: | Erga Dual |
| Culoare: | Crom |
| Material: | ABS, Oțel, Cupru |
| Formă: | cu colțuri drepte |
| Asamblare: | Încastrat în tencuială |
| Tip: | Baterii – baterii încastrate |
| Ovládanie: | Pákové |
| EAN: | 5904202144201 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!




