Sifon lavoar Sapho, 5/4", scurgere 32mm, rotund, grafit, SI581
Cod: SI581Produse asociate
Descriere detaliată a produsului

Sifon de design din metal închis la culoare
Sifonul pentru lavoar Sapho SI581 combină funcționalitatea clasică cu designul modern. Corpul din alamă cu finisaj PVD în culoarea Gun metal creează o potrivire vizuală naturală cu robinetele și accesoriile mate închise, în stil industrial sau modern.
Construcția integrală din alamă metalică asigură o durabilitate pe care sifoanele din plastic nu o pot atinge — sifonul este potrivit pentru operațiuni mai solicitante și spații reprezentative, unde este vizibil sub un blat sau o chiuvetă independentă.
Dimensiuni standard
Filetul de conectare de 5/4" este standard pentru majoritatea scurgerilor de lavoar, așadar sifonul se potrivește atât cu scurgerile standard Click-Clack, cât și cu dopurile fixe. Diametrul țevii de scurgere de 32 mm este o dimensiune universală pentru scurgerile de baie - nu este necesară nicio reducere.


Calitatea mărcii cehe
Greutatea de 0,964 kg confirmă construcția solidă, complet metalică — sifonul nu are părți interioare din plastic care se vor uza și vor curge în timp. Datorită miezului de alamă, acesta poate rezista la curățare și întreținere frecventă.
Sapho este o marcă cehă de echipamente pentru baie, cu propriul centru de design și o tradiție care datează dintr-o afacere de familie din Líbeznice. Sifonul SI581 face parte dintr-o gamă completă de scurgeri, robinete și accesorii în nuanțe coordonate.
| Parametri | |
| Marca | Safo |
| Cod produs | SI581 |
| Tip | Sifon de chiuvetă |
| Formă | Rundă |
| Material | Alamă |
| Tratament de suprafață | PVD |
| Culoare | Bronz / Grafit |
| Dimensiunea filetului | 5/4" |
| Diametrul deșeurilor | 32 mm |
| Greutate | 0,964 kg |
| Ambalaj | 1 buc. |
| EAN | 8590913124686 |
| Garanție | 24 de luni |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Sifoane pentru chiuvetă |
|---|---|
| Garanţie: | 24 de luni |
| Greutate: | 0.96 kg |
| EAN: | 8590913124686 |
| Producător: | Sapho |
| Serie: | Sapho |
| Culoare: | Grafit |
| Tip: | Sifon pentru lavoar |
| Ambalare: | 1 |
| Echipamente: | PVD |
| Dimensiunea firului: | 5/4" |
| Material: | Alamă |
| Garanție: | 2 ani |
| Media deșeurilor: | 32 |
| EAN: | 8590913124686 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!






