Toolight, Lampă suspendată LED 7W, 4000K, 500lm, G112-CP, auriu, OSW-09707
Cod: OSW-09707Descriere detaliată a produsului
Date tehnice:
- Producător: Toolight
- Tip lampă: Tavan - pandantiv
- Lățimea cercului (mm): 20
- Înălțimea cercului (mm): 200
- Lungimea firului (mm): 900
- Alimentare: rețea ~220V - ~240V
- Material: metal, plastic
- Flux luminos: 0 - 500 lm
- Culoarea lămpii: auriu
- Număr de puncte de lumină: Sursă LED integrată
- Filament utilizat: Sursă LED integrată
- Culoare lumină: neutră
- Temperatura de culoare: 4000K
- Clasa energetică: D - G
- Sursă de lumină inclusă: Da
- Clasa de etanșare: IP20
- Cameră: Birou, Sufragerie, Hol/Scări, Bucătărie, Cameră copii, Living, Dormitor, Universal
- Putere: 7W
- Funcții suplimentare: reglarea înălțimii
Parametri suplimentari
| Categorie: | Plafoniere |
|---|---|
| Greutate: | 1 kg |
| EAN: | 5906366012181 |
| Producător: | Toolight |
| Serie: | Toolight |
| Culoare: | Auriu |
| Lungime: | 20 |
| Lăţime: | 200 |
| Înălţime: | 200 |
| Cod producator: | OSW-09707 |
| Typ lampy: | G112-CP |
| Tip lampă: | Lampă suspendată |
| Lungimea cablului: | 900 |
| Materiál konštrukcie: | kov, plast |
| Aprinde: | 0 - 500 lm |
| Farba lampy: | Zlatá |
| Numărul de puncte de lumină: | Sursa LED integrata |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Culoarea luminii (K): | Neutru (4000K) |
| Clasa energetica: | A - G |
| Inclusiv sursa de lumină: | Da |
| Clasa de etanșeitate: | IP20 |
| Alimentare electrică: | Rețea ~ 220V - ~ 240V |
| Funcții suplimentare: | nastavenie výšky |
| EAN: | 5906366012181 |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
