Toolight APP1864-1W, lampă LED pentru baie, 600 mm, oțel periat, OSW-66020
Cod: OSW-66020Descriere detaliată a produsului

Un accent luxos pentru un interior modern
Aplica LED APP1864-1W, de culoare auriu mat, va scoate în evidență frumusețea oglinzilor și tablourilor dumneavoastră. Lățimea elegantă de 60 cm, combinată cu o formă geometrică minimalistă, aduce o notă luxoasă băii, camerei de zi și dormitorului.
Reglarea unghiului de înclinare
Capul mobil vă permite să reglați cu precizie direcția luminii, permițându-vă să iluminați în mod ideal o oglindă, o operă de artă sau alte detalii ale camerei exact în funcție de nevoile dumneavoastră.


Redare naturală a culorilor
Culoarea neutră a luminii, apropiată de lumina zilei, asigură o percepție naturală a culorilor – ideală pentru igiena zilnică și machiaj. Lumina iluminează uniform fiecare detaliu, fără schimbări nedorite de culoare.
Sursă LED integrată
LED-urile economice garantează o durată lungă de viață și un consum redus de energie, menținând în același timp un flux luminos ridicat. Sursa de lumină integrată nu necesită schimbarea becurilor.

| Producător | Lumină de scule |
| Model | APP1864-1W |
| Culoare | Perie de aur |
| Lățimea lămpii | 600 mm |
| Adâncime | 180 mm |
| Înălţime | 50 mm |
| Alimentare electrică | 220-240V~ |
| EAN | 5906366030789 |
| Cod produs | OSW-66020 |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lămpi de perete |
|---|---|
| Greutate: | 2 kg |
| EAN: | 5906366030789 |
| Producător: | Toolight |
| Serie: | Toolight |
| Culoare: | Oţel |
| Lungime: | 600 |
| Lăţime: | 180 |
| Înălţime: | 50 |
| Putere (W): | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Cod producator: | OSW-66020 |
| Typ lampy: | APP1864-1W |
| Tip lampă: | Lampă de perete |
| Materiál konštrukcie: | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Aprinde: | 0 - 500 lm |
| Farba lampy: | Brúsené zlato |
| Numărul de puncte de lumină: | Sursa LED integrata |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Culoarea luminii (K): | Neutru (4000K) |
| Inclusiv sursa de lumină: | Da |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa de etanșeitate: | IP20 |
| Miestnosť: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Alimentare electrică: | 9W |
| Funcții suplimentare: | tilt angle adjustment |
| EAN: | 5906366030789 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
