Toolight APP1940-4W, aplică LED de perete, 620 mm, crom, OSW-66074
Cod: OSW-66074Descriere detaliată a produsului

Eleganță inspirată de glamour
Eleganta lampă de perete LED din crom este o combinație perfectă între o formă modernă și un design elegant, inspirat de stilul glamour. Designul minimalist, dar eficient, face din lampă o piesă de atracție și o decorațiune rafinată pentru perete.
Împrăștierea luminii cristaline
Lampa este echipată cu abajururi rotunde, realizate din elemente tăiate în formă de cristal, care difuzează frumos lumina. Acest lucru creează reflexii de lumină moi, multidimensionale, conferind spațiului o strălucire elegantă și o atmosferă excepțională, tipică interioarelor pline de farmec.


Modernitate cromată
Structura cromată conferă lămpii un aspect modern și se combină perfect cu detaliile din cristal transparent. Ansamblul creează o formă armonioasă și estetică, ideală pentru interioare decorate în stiluri glamour, clasic modern și modern.
Dimensiune compactă, efect puternic
Corpul de iluminat cu o lungime de 620 mm și o lățime de 120 mm este conceput pentru instalații pe perete. Alimentat de la o rețea de 220–240 V, este potrivit pentru diverse spații interioare, unde este destinat să creeze un element decorativ central cu efecte luminoase distinctive ale suprafețelor fațetate.

| Producător | Lumină de scule |
| Serie | Lumină de scule |
| Model | APP1940-4W |
| Culoare | Crom |
| Lungime | 620 mm |
| Lăţime | 120 mm |
| Înălţime | 50 mm |
| Alimentare electrică | ~ 220V – ~ 240V |
| Cod produs | OSW-66074 |
| EAN | 5906366031540 |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lămpi de perete |
|---|---|
| Greutate: | 7 kg |
| EAN: | 5906366031540 |
| Producător: | Toolight |
| Serie: | Toolight |
| Culoare: | Crom |
| Lungime: | 620 |
| Lăţime: | 120 |
| Înălţime: | 50 |
| Putere (W): | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Cod producator: | OSW-66074 |
| Typ lampy: | APP1940-4W |
| Tip lampă: | Lampă de perete |
| Materiál konštrukcie: | metla, tworzywo sztuczne |
| Aprinde: | 501 - 1000 lm |
| Farba lampy: | Šedá |
| Numărul de puncte de lumină: | 4 |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Culoarea luminii (K): | Neutru (4000K) |
| Inclusiv sursa de lumină: | Da |
| Clasa energetica: | G |
| Clasa de etanșeitate: | IP20 |
| Miestnosť: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Alimentare electrică: | 12W |
| EAN: | 5906366031540 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
