Toollight - Lampă de podea 2xE27 APP916-2F, auriu, OSW-03269
Cod: OSW-03269Descriere detaliată a produsului
Toollight - Lampă de podea 2xE27 APP916-2F, auriu, OSW-03269
Parametrii tehnici
| Model: | APP916-2F |
|---|---|
| Tip lampă: | Solid |
| Înălțime (mm) | 1570 mm |
| Numar de puncte de lumina: | 2 |
| Firul folosit: | E27 |
| Sursa de lumină include: | Nu |
| Rezistenţă: | Rețea ~220V - ~240V |
| Rezistenţă: | 100 |
| Producător: | Lumina uneltelor |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lampe de podea |
|---|---|
| Greutate: | 6 kg |
| EAN: | 5902557363803 |
| Producător: | Tutumi |
| Culoare: | Auriu |
| SKU: | OSW-03269 |
| Varianta de optiune: | --- |
| Model: | APP916-2F |
| Tip lampă: | Lampă de podea |
| Înălțime (mm): | 1570 |
| Numărul de puncte de lumină: | 2 |
| Pentru tipul de filet: | E27 |
| Performanță / Alimentare: | Síť ~ 220V - ~ 240V, 60W |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
