Ventilator axial pentru baie Cata, SILENTIS UC 10, 8W, conductă 100mm, argintiu, 01221000
Cod: 01221000Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Fani |
|---|---|
| Garanţie: | 24 de luni |
| Greutate: | 0.54 kg |
| EAN: | 8422248365413 |
| Producător: | Cata |
| Serie: | Cata SILENTIS UC VENTILÁTOR |
| Culoare: | Argintiu |
| Lăţime: | 160 |
| Adâncime: | 77 |
| Înălţime: | 160 |
| Serie: | SILENTIS UC VENTILÁTOR |
| Ambalare: | 1 |
| Diametrul conductei: | 100 |
| Flux de aer: | 110 |
| Zgomot: | 26 |
| Dimensiune: | 160x160x77 mm |
| Material: | Plastic |
| Gradul de acoperire: | IP44 |
| Tensiune: | 230 V |
| Consumul de energie (W): | 8 |
| Garanție: | 2 ani |
| Max. lungimea de remorcare: | 4 |
| Numărul de revoluții: | 2200 |
| EAN: | 8422248365413 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
