Rea Logan, baterie lavoar h-185 mm, oțel periat, REA-B6683
Cod: REA-B6683Descriere detaliată a produsului

Logan – baterie elegantă pentru lavoar jos
Bateria pentru lavoar Logan din oțel periat combină forma simplă cu funcționalitatea ridicată. Datorită construcției sale joase, este un model ideal pentru chiuvete încastrate în blat, chiuvete sub blat și chiuvete cu orificiu pentru baterie din fabrică.
Finisaj nichel periat
Stratul PVD avansat tehnologic asigură o rezistență excepțională la zgârieturi și factori externi. Nuanța satinată, periată, este foarte practică - maschează eficient petele de apă și amprentele.


Corp din alamă solidă
Corpul bateriei este fabricat din alamă de înaltă calitate, care garantează durabilitate, stabilitate și rezistență completă la coroziune pe toată durata sa de viață. Alama este un material dovedit pentru baterii de baie de lungă durată.
Cartuș ceramic și mâner ergonomic
Interiorul bateriei este echipat cu un cartuș ceramic de calitate superioară, care se traduce printr-o reglare lină și precisă a debitului și temperaturii apei. Mânerul plat și confortabil și gura de scurgere cu profil corespunzător asigură o utilizare zilnică confortabilă și mențin aspectul modern al zonei de spălare.

| Producător | REA |
| Serie | Logan |
| Cod produs | REA-B6683 |
| EAN | 5906366029967 |
| Culoare | Nichel periat |
| Înălţime | 185 mm |
| Materialul corpului | Alamă |
| Tratament de suprafață | PVD |
| Tip baterie | Lavoar |
| Metoda de montare | Stojankova |
| Cartuş | Ceramică |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii pentru lavoare |
|---|---|
| Greutate: | 2 kg |
| EAN: | 5906366029967 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Logan |
| Culoare: | Oţel |
| Înălţime: | 185 |
| Material: | Cupru |
| Asamblare: | Stătătoare |
| Tip: | Baterie ptentru chuvete |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B6683 |
| Metoda de asamblare: | Stojanková |
| Tip de priză: | Pevná |
| Gama gurii: | 115 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366029967 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
