Rea Logan, baterie lavoar înaltă h-295 mm, oțel periat, REA-B6684
Cod: REA-B6684Descriere detaliată a produsului

Eleganță pentru chiuvete de blat
Bateria înaltă pentru lavoar Logan din oțel periat este o soluție elegantă concepută pentru băile moderne. Cu înălțimea sa de 295 mm, acest model este ideal pentru instalarea directă pe blat, lângă lavoarele de pe blat.
Finisaj suprafață: oțel periat
Stratul de acoperire PVD avansat din punct de vedere tehnologic oferă o rezistență excepțională la zgârieturi și coroziune. Finisajul satinat este foarte practic, deoarece reduce eficient vizibilitatea petelor de apă și a amprentelor.


Calitate și reglare precisă
Corpul din alamă masivă garantează stabilitate deplină și durabilitate pe termen lung. Cartușul ceramic de înaltă calitate permite o reglare lină și precisă atât a debitului, cât și a temperaturii apei în utilizarea zilnică.
Linia Logan modernă
Forma cilindrică subțire, combinată cu mânerul ergonomic plat, asigură că modelul Logan se integrează perfect în arhitectura minimalistă a băii. Pipa fixă cu o rază de acțiune de 115 mm este practică și funcțională.

| Producător | REA |
| Serie | Logan |
| Cod produs | REA-B6684 |
| EAN | 5906366030048 |
| Culoare | Nichel periat |
| Înălțimea bateriei | 295 mm |
| Materialul corpului | Alamă |
| Tipul cartușului | Ceramică |
| Tipul de priză | Solid |
| Acoperire priză | 115 mm |
| Metoda de montare | Stojankova |
| Tratament de suprafață | PVD |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii pentru lavoare înalte |
|---|---|
| Greutate: | 2 kg |
| EAN: | 5906366030048 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Logan |
| Culoare: | Oţel |
| Înălţime: | 295 |
| Material: | Cupru |
| Descarcare: | 115 |
| Asamblare: | Stătătoare |
| Tip: | Baterii pentru lavoar – model înalt |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B6684 |
| Metoda de asamblare: | Stojanková |
| Tip de priză: | Pevná |
| Gama gurii: | 115 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366030048 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
