Rea Rivo, baterie de cadă cu montare pe perete și set de duș manual, grafit, REA-B9325
Cod: REA-B9325Descriere detaliată a produsului

Design modern cu caracter
Bateria de cadă Rivo din titan este un design remarcabil pentru iubitorii de design modern și eleganță industrială. Forma minimalistă, cilindrică a corpului, combinată cu nuanța închisă și intensă a titanului, va da băii tale un caracter hotărât.
Durabilitatea suprafeței superioare
Stratul de acoperire PVD asigură o rezistență extremă la zgârieturi, coroziune și decolorare. Finisajul gri închis satinat este o alternativă elegantă la cromul clasic sau negrul. Cartușul ceramic asigură o reglare lină și precisă a debitului și temperaturii apei.


Kit complet gata de asamblare
Bateria este livrată complet echipată - pachetul include un cap de duș ergonomic cu sistem Anti-Calc, furtun și suport de perete. Deviatorul mecanic de cadă plasat discret pe corpul bateriei permite comutarea convenabilă și rapidă a debitului de apă între gura de duș și capul de duș.
Geometrie și construcție solidă
Forma minimalistă a bateriei Rivo este construită pe forme geometrice care emană dintr-un cerc, ceea ce conferă bateriei un aspect modern și atemporal. Corpul din alamă durabilă asigură stabilitatea montării pe perete și o durată lungă de viață a întregului sistem.

| Producător | REA |
| Serie | Rivo |
| Tip baterie | Baie |
| Metoda de montare | Montat pe perete |
| Culoare | Grafit/Titan |
| Tipul de priză | Solid |
| Gama de prize | 22 cm |
| Înălţime | 60 cm |
| Material | Alamă, ABS |
| Tratament de suprafață | PVD |
| SKU-uri | REA-B9325 |
| EAN | 5906366027444 |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii de baie |
|---|---|
| Greutate: | 3 kg |
| EAN: | 5906366027444 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Rivo |
| Culoare: | Grafit |
| Înălţime: | 60 |
| Material: | ABS, Cupru |
| Asamblare: | Montaj pe perete 150 mm |
| Tip: | baterie de vană |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B9325 |
| Tip baterie: | vaňa |
| Metoda de asamblare: | Nástenná |
| Tip de priză: | Pevná |
| Gama gurii: | 225 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 1/2" |
| Rozostup vodovodných prípojok: | 150 |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366027444 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
