Rea Rivo, baterie lavoar h-165, grafit, REA-B6536
Cod: REA-B6536Descriere detaliată a produsului

Minimalism modern pentru zona chiuvetei tale
Bateria pentru lavoar REA Rivo, cu finisaj Grafit/Titan, aduce un accent coerent și elegant băii. Designul compact, cu corp cilindric, gura de scurgere ușor rotunjită și maneta minimalistă, creează o formă modernă și ușoară, care se potrivește la fel de bine în interioarele industriale, cât și în cele elegante.
Suprafață de grafit – durabilitate și stil într-un singur loc
Suprafața distinctivă de grafit aplicată cu ajutorul tehnologiei PVD garantează cea mai înaltă durabilitate a stratului de acoperire, rezistență la zgârieturi și facilitează întreținerea zilnică a esteticii bateriei. Corpul este fabricat din alamă, ceea ce asigură o durată lungă de viață și fiabilitate în utilizarea zilnică.


Operare convenabilă și utilizare economică
Gura de scurgere rotunjită, cu formă delicată, arată modern și completează armonios ceramica din baie. Aeratorul încorporat aerează debitul de apă, sporind confortul de utilizare și, în același timp, promovând un consum mai economic de apă în rutina zilnică.
Construcție joasă pentru lavoare clasice
Înălțimea optimă a bateriei de 165 mm asigură o utilizare confortabilă cu lavoare standard și se adaptează bine soluțiilor clasice de instalare. Designul manetei permite o operare intuitivă cu o singură mână - reglarea rapidă și precisă a temperaturii și a intensității debitului de apă.

| Producător | REA |
| Serie | Rivo |
| Cod produs | REA-B6536 |
| EAN | 5906366027284 |
| Culoare | Grafit/Titan |
| Înălţime | 165 mm |
| Material | Alamă |
| Tip | Robinet de lavoar |
| Controla | Pârghie |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii pentru lavoare |
|---|---|
| Greutate: | 2 kg |
| EAN: | 5906366027284 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Rivo |
| Culoare: | Grafit |
| Înălţime: | 165 |
| Material: | Cupru |
| Formă: | Oval |
| Descarcare: | 100 |
| Asamblare: | Stătătoare |
| Tip: | Baterie ptentru chuvete |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B6536 |
| Metoda de asamblare: | Na dosku, Stojanková |
| Tip de priză: | Pevná |
| Gama gurii: | 100 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366027284 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
