Rea Rivo, baterie lavoar h-165 mm, oțel periat, REA-B6530
Cod: REA-B6530Descriere detaliată a produsului

Robinet modern pentru lavoar jos
Adăugați un accent brut, dar elegant, chiuvetei dvs. cu bateria de lavoar cu profil redus Rea Rivo din oțel periat. Modelul compact a fost creat pentru chiuvete clasice, unde confortul în utilizare este important, precum și un aspect estetic unitar al întregii amenajări.
Design pentru confortul de zi cu zi
Corpul cilindric, gura de duză ușor rotunjită și mânerul minimalist conferă bateriei un caracter modern. Designul jos asigură o înălțime optimă pentru lavoarele standard. Forma rotunjită a gurii de duză arată ușoară și modernă, completând liniile moi ale ceramicii de baie.


Suprafață din oțel periat – eleganță brută
Suprafața metalică strălucitoare, cu o structură periată puternic accentuată, subliniază stilul modern al interiorului. Finisajul din oțel periat ajută la menținerea efectului estetic în fiecare zi și se potrivește perfect atât în interioarele industriale brute, cât și în designurile de baie mai elegante.
Prelucrare tehnică de cea mai înaltă calitate
Bateria este fabricată din alamă, ceea ce garantează durabilitate pe termen lung și fiabilitate în utilizarea zilnică. Aeratorul încorporat aerează debitul de apă, economisind consumul și crescând confortul. Înălțimea de 165 mm garantează proporții optime pentru o soluție standard de instalare pentru zona lavoarului.

| Producător | REA |
| Serie | Rivo |
| Cod produs | REA-B6530 |
| EAN | 5906366027246 |
| Culoare | Nichel periat |
| Înălţime | 165 mm |
| Material | Alamă |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii pentru lavoare |
|---|---|
| Greutate: | 2 kg |
| EAN: | 5906366027246 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Rivo |
| Culoare: | Oţel |
| Înălţime: | 165 |
| Material: | Cupru |
| Descarcare: | 100 |
| Asamblare: | Stătătoare |
| Tip: | Baterie ptentru chuvete |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B6530 |
| Metoda de asamblare: | Na dosku, Stojanková |
| Tip de priză: | Pevná |
| Gama gurii: | 100 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366027246 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
