Rea Rivo, baterie lavoar înaltă h-280, negru mat, REA-B9320
Cod: REA-B9320Descriere detaliată a produsului
REA Rivo, baterie lavoar înaltă, H280 mm, negru mat, REA-B9320

Eleganță în negru pentru lavoare de blat
Bateria înaltă pentru lavoar REA Rivo, cu finisaj negru mat, aduce un accent estetic sofisticat zonei lavoarului. Modelul a fost conceput special pentru lavoarele moderne de blat, unde nu doar confortul în utilizarea zilnică este important, ci și un aspect coerent și estetic al întregii amenajări.
Caracter modern cu durabilitate de lungă durată
Corpul cilindric, gura de scurgere ușor rotunjită și mânerul minimalist conferă bateriei un caracter modern, care se potrivește perfect atât în interioarele luminoase și naturale, cât și în designurile de baie mai elegante. Suprafața satinată netedă aplicată prin galvanizare asigură o durabilitate ridicată a stratului de acoperire și ajută la menținerea efectului estetic în fiecare zi.


Corp ridicat pentru utilizare confortabilă
Designul înalt, cu o înălțime totală de 280 mm, asigură o utilizare confortabilă și se potrivește perfect cu lavoarele de blat cu o cuvă mai înaltă. Corpul din alamă al bateriei contribuie la fiabilitatea pe termen lung și rezistența mecanică a acestui produs.
Profil subțire pentru băi moderne
Silueta subțire a bateriei Rivo Black High creează un întreg armonios atunci când este combinată cu alte elemente de baie. Bateria se potrivește atât în interioare luminoase, naturale, cât și în designuri de baie mai elegante și mai închise la culoare, unde culoarea neagră mată iese în evidență în mod natural.

| Producător | REA |
| Serie | Rivo |
| Model | Rivo Black High |
| Cod produs | REA-B9320 |
| EAN | 5906366027338 |
| Culoare | Negru mat |
| Materialul corpului | Alamă |
| Tratament de suprafață | Galvanizare (galvanizare) |
| Înălţime | 280 mm |
| Tip | Baterie înaltă pentru lavoar |
| Determinare | Chiuvetă de blat |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii pentru lavoare înalte |
|---|---|
| Greutate: | 2 kg |
| EAN: | 5906366027338 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Rivo |
| Culoare: | Negru |
| Înălţime: | 280 |
| Material: | Cupru |
| Formă: | Oval |
| Descarcare: | 155 |
| Asamblare: | Stătătoare |
| Tip: | Baterii pentru lavoar – model înalt |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B9320 |
| Metoda de asamblare: | Na dosku, Stojanková |
| Tip de priză: | Pevná |
| Gama gurii: | 155 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | Galvanizarea |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366027338 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
