Rea Viera, baterie înaltă de bucătărie cu braț elastic și pulverizator, grafit, REA-B4853
Cod: REA-B4853Descriere detaliată a produsului

Eleganță industrială pentru o bucătărie modernă
Bateria de bucătărie REA Viera în culoarea grafit oferă o soluție modernă, fără compromisuri, pentru fiecare bucătărie. Nuanța gri închis, intensă, cu un luciu metalic, creează un caracter prestigios și este perfectă atât pentru proiectele moderne de mansardă, cât și pentru spațiile minimaliste și luxoase.
Construcție solidă, funcționare fiabilă
Corpul bateriei este fabricat din alamă masivă, ceea ce reprezintă baza durabilității și stabilității pe termen lung. Cartușul ceramic asigură o reglare instantanee și precisă a debitului și temperaturii apei. Tratamentul de suprafață PVD garantează o rezistență excepțională la zgârieturi și coroziune.


Libertate maximă de manevră
Furtunul flexibil negru permite funcționarea liberă cu jetul de apă în orice direcție, ceea ce facilitează foarte mult lucrul în bucătărie. Capul ergonomic permite schimbarea rapidă a tipului de jet - de la duș clasic la duș intensiv. Brațul orizontal din grafit oferă un suport solid pentru partea mobilă a bateriei.
Instalare ușoară, durată lungă de viață
Bateria este concepută pentru montare pe stativ. Conexiunea se face cu un filet de 3/8 inch. Produsul este acoperit de o garanție de 5 ani, ceea ce indică calitatea înaltă a manoperei și a materialelor utilizate.

| Producător | REA |
| Serie | Credinţă |
| Cod produs | REA-B4853 |
| Tip baterie | Bucătărie |
| Metoda de montare | Stojankova |
| Culoare | Negru / Grafit |
| Tipul de priză | Mobil, flexibil |
| Material | Alamă |
| Înălţime | 500 mm |
| Gama de prize | 190 mm |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor | PVD |
| Diametrul conexiunii | 3/8 inch |
| Garanție | 5 ani |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii de chiuvetă |
|---|---|
| Greutate: | 3 kg |
| EAN: | 5906366027741 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Viera |
| Culoare: | Grafit, Negru |
| Înălţime: | 500 |
| Material: | Cupru |
| Descarcare: | 190 |
| Asamblare: | Stătătoare |
| Tip: | baterie pentru chiuvete de bucătărie |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B4853 |
| Tip baterie: | Kuchynská |
| Metoda de asamblare: | Stojanková |
| Tip de priză: | Pohyblivá, Ohybná |
| Gama gurii: | 190 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | PVD |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366027741 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
