Rea Viera, baterie înaltă de bucătărie cu braț elastic și pulverizator cu 2 funcții, negru mat, REA-B4851
Cod: REA-B4851Descriere detaliată a produsului

Design modern pentru bucătării sofisticate
Bateria de bucătărie REA Viera, de culoare negru mat, este chintesența stilului modern și a funcționalității fără compromisuri. Silueta sa monolitică, întunecată, cu un braț flexibil, se încadrează perfect în cele mai recente tendințe de design interior și este complementul perfect pentru o bucătărie în stil loft, industrial sau minimalist.
Finisaj negru intens mat – stratul mat catifelat conferă bateriei o eleganță brută. Negrul contrastează frumos cu blaturile deschise la culoare sau creează o compoziție completă cu o chiuvetă din granit închis la culoare.
Tehnologia de acoperire cu pulbere
Metoda modernă de aplicare a vopselei garantează o rezistență ridicată la deteriorarea mecanică și la exfoliere, facilitează întreținerea și conferă suprafeței o netezime excepțională. Construcția corpului din alamă garantează rezistența la coroziune și la presiunea ridicată a apei pentru o durabilitate pe termen lung.


Duș cu mobilitate completă și funcție dublă
Brațul flexibil, negru și extrem de durabil permite manevrarea liberă cu un jet de apă la 360 de grade. Butonul intuitiv de pe cap permite schimbarea instantanee a jetului - de la un debit aerat, economic, la un duș puternic pentru spălarea eficientă și umplerea convenabilă a recipientelor mari.
Soluții tehnice fiabile
Inima bateriei este un modul ceramic responsabil pentru reglarea lină și precisă a presiunii și temperaturii apei. Suportul orizontal stabilizează gura de scurgere și asigură poziția sa ideală întotdeauna, precum și aspectul estetic al zonei de lucru.

| Producător | REA |
| Serie | REA Credință |
| Cod produs | REA-B4851 |
| EAN | 5906366027772 |
| Culoare | Negru mat |
| Înălţime | 500 mm |
| Material | Alamă |
| Tratament de suprafață | Vopsire în câmp electrostatic |
| Cartuş | Ceramică |
| Funcții de duș | Jet aerat / Duș puternic |
| Rotația brațului | 360° |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Baterii de chiuvetă |
|---|---|
| Greutate: | 3 kg |
| EAN: | 5906366027772 |
| Producător: | Rea |
| Serie: | Rea Viera |
| Culoare: | Negru |
| Înălţime: | 500 |
| Material: | Cupru |
| Descarcare: | 190 |
| Asamblare: | Stătătoare |
| Tip: | baterie pentru chiuvete de bucătărie |
| Ovládanie: | Pákové |
| Cod producator: | REA-B4851 |
| Tip baterie: | Kuchynská |
| Metoda de asamblare: | Stojanková |
| Tip de priză: | Pohyblivá, Ohybná |
| Gama gurii: | 190 |
| Tehnologia de tratare a suprafețelor: | Galvanizarea |
| Diametru racordare: | G 3/8" |
| Garanție: | 5 ani |
| EAN: | 5906366027772 |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!

Brandul REA a debutat pe piata europeana in anul 1993. Compania este specializata in productia si comercializarea ceramicii moderne sanitare si de bucatarie. Oferă o gamă largă de echipamente pentru baie, inclusiv căzi, chiuvete, cabine de duș, toalete, bideuri, robinete, precum și mobilier de grădină, casă, bucătărie și iluminat.
Datorită multor ani de experiență, Rea poate garanta că toate produsele sale îndeplinesc standardele europene și reglementările și certificările de igienă. Sunt 100% certificate de sănătate și siguranță, extrem de funcționale, confirmate prin teste de laborator.
Producătorul Rea are propriile depozite care acoperă o suprafață de peste 17.000 de metri pătrați, care sunt în continuă extindere, în timp ce compania susține constant creșterea. Compania are peste 180 de oameni calificați care sunt pe deplin pregătiți și contribuie la afacere și la dezvoltarea acesteia.
Gama largă de produse include articole de baie, cum ar fi paravane, cabine de duș, uși de duș, panouri de duș, sisteme de spălare ascunse, seturi de duș cu efect de ploaie, robinete, scurgeri liniare, ceramică sanitară etc. Toate produsele pot fi văzute personal în numeroase showroom-uri din Europa. Rea se străduiește să crească în mod sistematic diversitatea produselor sale cu articole estetice și funcționale moderne, de actualitate.
Calitatea și satisfacția sunt confirmate de peste 500.000 de clienți mulțumiți care au ales produsele companiei pentru băile lor și s-au bazat pe sfaturile sale profesionale și pe serviciul prietenos.
